Alienwareden Dörtlü Grafik

ImageÜst seviye bilgisayar sistemleri üreten Alienware, AMD'nin yeni sürücü paketiyle beraber dört grafik yongalı bilgisayarları duyurmaya başladı.

Çok paranız varsa ve ciddi biçimde abartılı bir bilgisayar sistemi istiyorsanız, Alienware'ın garip bilgisayarları ilginizi çekebilir. Tabii burada çok paranız varsa kısmını vurgulamak isteriz, zira bu ürünler ciddi anlamda pahalı. En son Alienware ürünlerinden bir tanesi olan Area 51 ALX de üzerinde dört tane grafik yongası barındırıyor. İki tane Radeon HD 3870 X2 grafik kartını CrossFireX teknolojisiyle birbirine bağlayan sistem, AMD'nin ATI Catalyst 8.3 sürücüsüyle birlikte raflarda yerini aldı desek yalan olmaz. Çünkü ancak bu sürücü paketiyle bu kartlar doğru şekilde beraber çalışabiliyor.


Image


Daha Hızlı İşlemci!

Alienware Area 51 ALX model bilgisayarı, seçmeli olarak 4 TB'a kadar depolama alanı içerebiliyor; fakat ürünle beraber, en dikkat çekici nokta, üzerinde bulunan Intel QX9650 işlemcisinin fabrika çıkışı olarak 3 GHz hızından 4 GHz hızına aşırtılmış olması.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 762
Yazar: angels_demosYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.