Amatör fotoğrafçılara profesyonel baskı

Baskı deneyimini kolaylaştıran yeni HP Photosmart Pro B8850 yazıcı, amatör fotoğrafçılara profesyonel kalitede fotoğraflar elde etme olanağı tanıyor.
İleri amatör fotoğrafçılara yönelik yazıcı çözümlerini genişleten HP, HP Photosmart Pro B8850 Foto Yazıcı’yı tanıttı. Baskı deneyimini kolaylaştıran HP Photosmart Pro B8850, renk yönetimine yenilikler getiriyor. Bu yenilikler arasında, Adobe Photoshop CS3 kullanıcıları için ‘ikili renk yönetimi’ ile ilgili sorunların giderilmesine yönelik baskı kontrol entegrasyonunu içeren renk yönetimi senkronizasyonu da yer alıyor.

HP Photosmart Pro B8850, mat ya da parlak baskı için kartuş değiştirme ihtiyacını ortadan kaldıran HP Vivera mürekkepleri ile kaliteli siyah-beyaz baskı elde edilmesini sağlıyor. HP Vivera mürekkeplerinin fotoğraf siyahı, mat siyah ve açık gri renkleri bulunuyor.

Tutarlı renkler ve profesyonel baskıya olanak tanıyan diğer yenilikler arasında, Elektrostatik Damla Tespiti (Electrostatic Drop Detection) ve temel kapalı döngü ayarı yer alıyor. Temel kapalı döngü ayarı teknolojisi ise, renk tutarlılığını korumak amacıyla baskı ayarlarını otomatik olarak değiştiriyor.

HP Photosmart Pro B8850 mat siyah, fotoğraf siyahı, gri, siyan, açık siyan, magenta, açık magenta ve sarı olmak üzere 8 renk kullanıyor. Kartuşlar kullanıcı tarafından değiştirilebilen dört adet iki renkli HP 70 baskı kafası ile birlikte kullanılıyor.

HP Photosmart Pro B8850 Foto Yazıcı, fotoğrafçılara yaratıcı içerikleri HP Gelişmiş Fotoğraf Kâğıdı’ndan tual gibi en fazla 0,7 mm kalınlığındaki dijital güzel sanatlar malzemelerine kadar çok çeşitli ortamlar üzerinde istedikleri gibi basma olanağı sunuyor

Kaynak:
Tarih:
Hit: 598
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.