Anadolu Ajansı Android Market’te

Android  Market daha profesyonel uygulamalarla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Özellikle haberler kategorisinde NTV, Hürriyet Android uygulaması ve Android Spor haberleri en çok indirilen uygulamalar arasında yerini aldı. Şimdi de Anadolu Ajansı en sıcak haberlerle Android Market’ten indirilebiliyor.

Ücretsiz indirilebilen Anadolu Ajansı Android Uygulaması, gündemin nabzını tutan en sıcak haberleri, konuya ilişkin görsellerle de destekliyor.  İlk olarak akıllı telefon kullanıcılarına iPhone’da merhaba diyen  Anadolu Ajansı uygulaması, App Store’da Türkiye’den en çok indirilen uygulamalar listesinde başa oynamıştı.  Devletin resmi haber ajansı, şimdi de en sıcak haberlerini, her gün büyüyen kullanıcı kitlesiyle dikkat çeken Android kullanıcılarının eline getiriyor.

Anadolu Ajansı’nın Android işletim sistemi bulunan cep telefonlarının yanı sıra Android tabanlı tablet bilgisayarlarla da çalışacak uyumla geliştirildi. Yani tabletiniz varsa ve Android işletim sistemi kullanıyorsanız, Android Market’e girip arama butonuna Anadolu Ajansı yazarak ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Oldukça zengin bir içerik sunan uygulamanın ara yüzü de kullanıcı dostu yönüyle dikkat çekiyor. Uygulama ekranının altında, Son Dakika, Haberler, Fotoğraf, Video ve Diğer dokunmatik butonları bulunuyor. Haberler içerisinde Türkiye, Ekonomi, Başlıklar, Yaşam, Spor, Dünya  gibi zengin alt kategoriler de sunuluyor.  Diğer sekmesinde ise en çok okunan haberler, en çok izlenen videolar hava durumu gibi içeriklerin yanında, Kişiselleştirme öğesi yer alıyor. Kişiselleştirme ayarlarında kategorileri istediğiniz gibi sıralayabiliyor, ekleyip çıkarabiliyorsunuz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 626
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.