AVGden Linuxçulara Güvenlik Yazılımı

AVG Technologies, Linux için geliştirdiği ve güncellediği anti-malware yazılımını tanıttı. AVG 8.5 for Linux, server ve ücretsiz workstation ilavesi ile daha etkin tarama yetenekleri, yeni antivirüs filtrelemesi, geliştirilmiş bir performans ve Linux tabanlı kullanıcılar için daha kolay bir kullanım sunuyor.

Windows işletim sistemlerindeki kadar yaygın olmasa da, Windows için geliştirilen kötü amaçlı yazılımlar, Linux işletim sistemlerine de darbe vurabiliyor. Bunun yanı sıra Windows tabanlı çalışma istasyonları sıklıkla ağ üzerinde Linux tabanlı sunuculara bağlanıyor. AVG 8.5 for Linux, bu gibi sistemler için merkezileşmiş bir anti-malware koruması sağlıyor.

AVG'nin yeni geliştirdiği AVG Server Edition for Linux, tek dağıtım paketi içinde hem e-posta hem de dosya sunucularını koruyor. Gün içinde yollanan milyonlarca e-postayı destekleyecek kapasite ve güvenilirliğe sahip AVG Server Edition for Linux, böylelikle büyük şirketler ve hatta İnternet servis sağlayıcıları tarafından da kullanılabiliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 428
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.