Battlestar Galactica Macerası Şimdi Online

Tüm dünyada tanınmış bilim-kurgu dizilerinden biri olan Battlestar Galactica, Türkiye’de ilk kez  oyuncu.com’da oyunseverlerle buluşuyor.

 

Türkiye’de ilk olarak Ekolay Oyuncu.com tarafından yayınlanan  Battlestar Galactica Online’ın (BGO) yenilikçi bir özelliği de var: Dünyada 3D teknolojisine sahip ilk üç boyutlu web tabanlı oyun, Battlestar Galactica oldu. Oyunda Unity 3D teknolojisini kullanıyor.

 

Televizyon serisi Battlestar Galactica’nın baş yapımcısı David Eick’e göre, oyunda dizide kullanılan tüm motif ve kişiliklere sadık kalınmış ve film atmosferi başarıyla yansıtılmış. Yine Eick’e göre oyuncular bu oyunu oynarken sürekli olarak çok heyecanlı bir filmin tam ortasındaymış duygusuna kapılabilirler.

 

Türkiye’de Oyuncu.com Ekolay ve online oyun devi Bigpoint ortaklığıyla gerçekleşen bu projeyle Türkiye’de Ogame ve DarkOrbit ile başlayan uzay oyunları serisi çok daha farklı bir boyut kazanmış oluyor. Tarayıcı üzerinden, hiçbir indirme işlemine gerek duyulmaksızın ve tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyuna başlarken İnsan ya da Saylon ırkları arasında seçim yapmanız gerekiyor. Size özel avatarınızı oluşturduktan sonra bilgilendirici nitelikteki eğitim bölümünü tamamlıyorsunuz. Hemen ardından kendinizi İnsan ve Saylon ırkları arasındaki kıyasıya mücadelenin tam ortasında buluyorsunuz.

 

Şimdiden Amerika, Fransa, Almanya ve İtalya’da devasa bir oyuncu kitlesi ulaşam BGO, tamamen Türkçe’ye uyarlanmış versiyonuyla Türkiye’de sadece Ekolay Oyun portali, www.oyuncu.com üzerinden oynanabilecek.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 760
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.