Beklenen gadget’lar

www.estore.com.tr 'de

 

Bilgisayar oyunlarından, maket uçak ve arabalara, puzzle’lardan karınca akvaryumuna birbirinden ilginç, sıradışı ve eğlenceli ürünler estore.com.tr’nin “Hobi ve Eğlence” sayfalarında.

Son yıllarda yapılan araştırmalarla; duyguların ve hafızanın işleyişini anlama yönünde büyük adımlar atıldı. Fakat bilincin merkezi olan beyin, sırlarını hâlâ büyük ölçüde koruyor. Beyne zarar veren birçok faktör olduğunu belirten uzmanlar, rutin hayatın dışına çıkmanın beyin için kilit öneme sahip olduğunu ifade ediyor. İşte tam burada da devreye “hobi”ler giriyor. estore.com.tr’nin “Hobi ve Eğlence” kategorisinin altında satılan Hi-tech gadgetlar’dan, Tokyo Flash saatlere, kutu oyunlardan, yarış arabalarına, Gorilla Pod’tan, şok terapisi oyununa, parmak bateriden, ofiste kullanılmak üzere özel olarak dizayn edilmiş hamak’a kadar birbirinden ilginç ve kullanışlı ürünler; farklı yönlerinizi ortaya çıkarıyor, yaratıcılığınızı tetikliyor, ruhunuzu doyuruyor, sizi neşelendiriyor ve sizi günün stresinden uzaklaştırarak bambaşka bir insan haline gelmenizi sağlıyor.

 

 

 

Sitede yeni hizmete giren kategori hakkında konuşan estore.com.tr Genel Müdürü Gülfem Toygar “Hepiminiz bildiği üzere şehir hayatının değişik açılardan olumsuz etkileri var. Çevre kirliliğinden trafiğe kadar pek çok faktör bizleri olumsuz yönde etkileyebiliyor. Bu yüzden de rutinin dışına çıkıp, beyni çalıştırmak gerekli. Bilim adamları hobilerin beyin sağlığı için ne kadar önemli oduğundan bahsediyorlar. Biz de bu kategoriyi açarak kişilerin hobilerini daha rahat yaşamalarını, eğlenceli ürünlere tek bir adres üzerinden ulaşmalarını ve birbirinden sıradışı ürünler ile günün stresinden uzaklaşmalarını hedefledik” diye konuştu.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 753
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.