Blizzard Boş Durmuyor

Diablo III'ün duyurulması Blizzard Worldwide Invitational etkinliğine damgasını vurunca bazı çalışmalar gölgede kaldı. Peki Blizzard'ın diğer yeni projesi ne?

WoW: Wrath of the Lich King ve Diablo III'ün yanı sıra, Blizzard Paris'teki etkinlikte henüz adı koyulmamış bir devasa online oyunun da yapımını sürdürdüklerini açıkladı. Diablo III Worldwide Invitational etkinliğine ağırlığını koyunca gölgede kalan bu yeni projenin ısrarla Diablo ile ilgili olmadığı Blizzard Başkan Yardımcısı Rob Pardo tarafından vurgulanınca, akıllara yıllardır konuşulan World of StarCraft gibi bir ihtimal geliyor.

Tamamen Yeni Bir Seri mi?

Üç farklı taraf ve farklı dünyaları ile doğal bir MMORPG evreni olan StarCraft'ın haricinde, yapımı süren oyun tamamen yeni bir evrene de sahip olabilir. Neticede 1998 yılındaki StarCraft'tan bu yana Blizzard'ın yeni bir seri ortaya çıkarmadığı bilinen bir gerçek. Rob Pardo ayrıca üzerinde çalışılan diğer üç oyunun çıkış tarihi için de her zamanki açıklamasını tekrarladı: "Hazır olduklarında piyasaya sürülecekler."
Kaynak:
Tarih:
Hit: 747
Yazar: shivoYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.