Bu Cihaz TV’nizi İnternete Bağlayacak

Samsung, akıllı cihazları arasına yenilerini eklemeye devam ediyor. Samsung’un yeni model Blu-Ray oynatıcısı BD5500 tasarımı ve işlevini simetri ve ince dizayn özelliklerini bir arada taşıyor. Bütün birimler simetrik ürünler olarak tasarlanıyor. Kullanım kolaylığını en yüksek seviyeye çıkarmak için ana fonksiyonların hepsi cihazın ortasına yerleştiriliyor.

BD-D5500, gelişmiş akıllı özelliklerini cazip bir fiyatla sunan yüksek performanslı bir Blue-ray oynatıcı arayan tüketiciler için tasarlanmış bir ürün. Full HD 3D sabit oynatıcısı ve WiFi bağlantısı üzerinden yeni Samsung Smart Hub’a erişimiyle, BD-D5500 içeriğe erişim ve paylaşımı basitleştiriyor. BD-D5500 Oynatıcı, yüksek kaliteli ses ve video oynatabilmeyi garanti etmek için, Dolby 7.1-kanalı ve DTS 5.1 kanalını destekleme özelliğine de sahip ve üzerinde bir HDMI ve iki USB bağlantı girişi bulunuyor.

BD5500’ün sahip olduğu, her türlü dosyaya uyum sağlayan multimedya formatı sayesinde, MP3, DivX, Divx HD, JPEG, JPEG HD, MKV, AVCHD gibi birçok dosya biçimini kusursuzca TV’den oynatmak mümkün bir hal alıyor. Smart TV’lerle uyumlu olmasının yanı sıra bağlandığı televizyona Smart TV özellikleri de ekleyen bu son teknoloji ürünü İle kullanıcılar akıllı bir televizyona sahip olmadan bile TV’den internete bağlanabiliyor, filmlerden, oyunlara birçok interaktif içeriğe de bu sayede ulaşılabiliyor. Örneğin BD5500 Blu-Ray’i TV’ye bağlayarak TV’den Facebook ve Twitter’a girmek, Skype’dan sohbet etmek ya da Youtube’dan video izlemek mümkün olabiliyor.

BD-D5500 Bluray oynatıcı Allshare özelliği ile diğer akıllı cihazlara da uyum sağlıyor ve kablosuz bir bağlantı ile çok çaba sarf etmeden kullanıcının bilgisayarındaki dosyaları, kamerasındaki ya da fotoğraf makinesindeki görüntüleri TV’ye kolayca yansıtmasını sağlıyor.

Şık ve ince tasarımı ile de fark yaratan BD-D5500 Blu-Ray Oynatıcı, Ultra Hızlı Oynatma özelliği sayesinde de çok kısa bir sürede çalışmaya başlıyor ve evdeki diğer cihazlara mükemmel uyum sağlıyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 736
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.