CEP-T Paracard ile Mobil Ödemede Kolaylık

Turkcell müşterileri, ön ödemeli bir kart olan Cep-T Paracard ile karta yüklenen para miktarı kadar alışveriş yapabilecek, yaptıkları alışverişlerden bonus kazanabilecek. Arzu ederlerse, Mastercard logolu Garanti Bankası Bonus,Shop&Miles kredi kartına veya ParaCard’a ya da telefon modeli gözetmeksizin herhangi bir cep telefonu numarasına haftanın herhangi bir gününde herhangi bir saatte para gönderebilecek ve her an her her yerden cep telefonu ile herhangi bir Turkcell hattına TL yükleyebilecekler.

Cep-T Paracard kullanıcıları, alışveriş ve cepten hatta para yükleme yaptıkça, bedava konuşma süreleri kazanacak, her alışverişten sonra kazanacakları bonusla bedava alışveriş yapacak ve Cep-T Paracard kolaylığını fırsata çevirebilecek. Cep-T Paracard’ın çalıştığı SİM bazlı Cep-T Para servisinden faydalanmak için internet bağlantısı gerekmeyecekve servis tüm cep telefonu modellerinde kullanılabilecek.

Cep-T Paracard nedir?
Cep-T Paracard, Garanti Bankası tarafından çıkartılan, Turkcell’in Cep-T Para platformu üzerinde çalışan, üzerinde kullanıcı adı ve soyadı bulunmayan bir ön ödemeli karttır. 5 TL karşılığında Turkcell İletişim Merkezleri’nden (TİM) kolayca alınan Cep-T Paracard’a TİM’lerden ya da Garanti ATM’lerinden istenilen miktarda para yüklenebiliyor, yüklenen para kadar MasterCard kabul eden tüm işyerlerinden alışveriş yapılabiliyor. Kullanıcılar Cep-T Paracard’larıyla Turkcell İletişim Merkezleri’nde çok kısa bir kayıt işleminden sonra diledikleri Cep-T Paracard’a, Mastercard logolu Bonus ve Shop&Miles kredi kartına, Paracard’a veya operatör farkı gözetmeksizin herhangi bir cep telefonu numarasına, haftanın herhangi bir günü ve saatinde, saniyeler içinde para gönderebiliyor. Turkcell’liler ayrıca, oturdukları yerden hatlarına TL yükleyebiliyor, banka hesap numarasını bilmeye gerek kalmadan ya da banka hesabı olmayan birine operatör farkı gözetmeksizin sadece cep telefonu numarasını yazarak saniyeler içinde para gönderebiliyor. Cep telefonuna para gönderilen tüketiciler, herhangi bir Garanti Paramatik’ten, istedikleri an parasını çekebiliyor. Dileyen Garanti müşterileri, var olan Bonus, Shop&Miles veya Parard’ları ile sisteme kayıt olabiliyor. Bu hizmetten sürekli faydalanmak isteyen Cep-T Paracad sahipleri ise dilerlerse kartlarını, üzerinde kendi ad ve soyadları yazan kartla değiştirebiliyor.

Cep-T Paracard ile yapılan tüm alışverişlerden bonus kazanılıyor, kazanılan bonuslarla bedava alışveriş yapılabiliyor. Cep-T Paracard alan Turkcell hat sahipleri, “Hoşgeldin” hediyesi olarak, yükledikleri ilk 10 TL karşılığında, bir hafta boyunca 80 TL değerinde 200 dakika konuşma hakkı kazanıyor. Cep-T Paracard ile alışveriş de fırsatlarla dolu. Günde toplamda 25 TL ve üzerinde harcama yapan müşteriler, ertesi gün Turkcell içi 60 dakika / 24 TL bedava konuşma hakkı kazanıyor. Cep-T Para üzerinden 20 TL ve üzeri hattına yükleme yapan müşteriler de, 1 gün boyunca 3 saat bedava konuşabiliyor.

Cep-T Para servisi için Turkcell faturasına herhangi bir ücret yansıtılmıyor. Yapılan işlemlerin tutarı ve masrafı, banka tarafından karta yansıtılıyor.

 

Kaynak:
Tarih:
Hit: 463
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.