CES’in Kralı Belli Oldu

Oylar verildi ve 2011 CES’te bu yılın “En İyi Yeni Teknolojik Ürün” yarışmasına katılan kalabalığın coşkulu alkışlarına da bakılarak, en beğenilen ürün açıkça belliydi: Acer’ın herhangi bir dizüstü bilgisayarın veya tablet cihazın en iyi özelliklerini ve daha fazlasını içeren yeni çift-ekranlı dokunmatik tableti Iconia.

Acer Iconia’nın kazanmasından haklı olarak gurur duyabilir çünkü hayranların favorisi bu unvan için yarışma, eğlenceli olduğu kadar hiddetliydi. Seçilen her ürünün ünlü Internet teknolojisi haber sitelerinin ve blogların yazarlarının ve okuyucularının 2010 boyunca en yenilikçi, en çok kullanıcı dostu olan ve test zamanına dayanabilen olarak değerlendirilen ürünler olması gerekmektedir. Bugün ICONIA’nın taraftarları ve tanıtım ekibi tarafından eğlenceli – başarılı – canlı sunum ile nihai birincinin seçildiği 2011 Tüketici Elektroniği Fuarından hemen önce en beğenilenlere göre önce asıl adayların oyları ilk 25′e sonra nihai olarak ilk 10′a indirildi.

Finaller sırasında “en iyi yeni teknolojik ürün” olarak seçilen tüm ürünler, canlı bir CES deneyimi olarak sunuldu ve gösterildi. Oyları canlandırmak için her sunumun mümkün olduğu kadar yaratıcı, canlı ve eğlenceli olması bir gelenek haline geldi. “Hiçbir dizüstü bilgisayarın gitmediği yere” giderek, ICONIA’nın kendi istekli çevresi birçok popüler özelliğini muazzam kalabalığın kahkaha ile karşıladığı Star Trek-‘ten ilham alan komik bir skeçi kullanarak anlattı ve Acer’ın “bu dünyadan olmayan” en yeni ürününü, “En İyi Yeni Teknolojik Ürün” olarak alkışlamak için yeteri kadar etkiledi.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 268
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.