ClockworkMod 6.0 Alpha daha hızlı yedekleme performansı ile geliyor

 
Xda gibi bağımsız geliştiricilerin çalışmalarını yakından takip eden cihaz kullanıcılar için ClockworkMod sistemi, kişisel ROM yüklemek için olmazsa olmazlardan birisidir. Milyonlarca Android kullanıcısınıntercih ettiği ClockworkMod, artık 6.0 sürümüne güncelleniyor.
 
Xda forumunda Galaxy Nexus için ilk alfa sürümü yayınlanan ClockworkMod 6.0, sonraki aylarda dahafazla cihazı destek kapsamına alacak.
 
Cihazlarına kişisel ROM kurmak isteyen Android kullanıcıları, bootloader ayarlarını değiştirdiktensonra, stok recovery yerine CWM kurarak daha fazla fonksiyonelliğe sahip oluyor. Yedekleme veyeniden yükleme, yeni bir ROM kurma veya MicroSD kartı bölümleme bunlardan bazıları.
 
CWM sisteminin geliştiricisi Koushik Dutta ve 6.0 alfa sürümünün üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. CWM 6.0 sürümünde 4-5 kata kadar daha hızlı ROM yedekleme, artımlı yedekleme dosyalarında 15-20MB gibi daha küçük boyutlar şimdilik belirtilen yenilikler. Sürüm sadece GSM Galaxy Nexus cihazıiçin indirilebilir durumda ve dokunmatik ekran desteği de bulunuyor.
 
 
http://download.clockworkmod.com/test/maguro-test-recovery.img
 
http://download.clockworkmod.com/test/maguro-touch-test-recovery.img
Kaynak:
Tarih:
Hit: 543
Yazar: SARIYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.