Crysis 2 Yenilendi!

EA ve Crytek tarafından bugün sunulan Crysis 2 Ultra Upgrade, PC oyuncularına DirectX 11 desteğini getiriyor. PC’deki Crysis 2 oyun deneyimini geliştirecek olanCrysis 2 Ultra Upgrade, mozaikleme, su görüntüsü geliştirmeleri, yüksek kaliteli HDR hareket bulanıklığı ve diğer bir çok özel efektin de aralarında bulunduğu özelliklerin yanı sıra, yüksek çözünürlüklü doku paketi sayesinde üst kalitede görseller de sunuyor.Crysis 2 Ultra Upgrade, oyuncular PC’lerinde Crysis 2 ile bağlandıklarında otomatik kurulum yoluyla indirebilecek.


Ayrıca PC oyuncuları bugünden itibaren http://mycrysis.com adresinden ücretsiz olarak indirilebilecek Harita Editörü Paketi sayesinde kendi haritalarını tasarlayabilecekler ve epik savaş alanları yaratabilecekler.

Crysis 2 hakkında daha fazla bilgi ve Crysis 2 Ultra Upgrade hakkında daha detaylı bilgiler için lütfen oyunun resmi web sayfası olan http://crysis.ea.com adresini veya http://mycrysis.com adresinden resmi Crysis camia sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Geliştirme ekibini http://twitter.com/crysis Twitter adresinden veya http://facebook.com/crysis Facebook adresinden takip edebilirsiniz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 712
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.