Dokunmatik Tır Sizede Gelebilir!

Türkiye'nin 20 farklı ilini gezmeye ve 20 farklı ilde ziyaretçilerine yeni dokunmatik telefonlarını tanıtmaya hazırlanan Samsung Mobile DokunmakTIR'ı yola çıktı. Peki, bu TIR’da neler var?

Samsung Mobile dokunmatik telefon modelleri için global bir harekete geçti. Türkiye bu hareketli parçalar arasında en önemlilerinden birisi. Dokunmatik ekranlı telefonların yakın gelecekte çok daha fazla kişi tarafından kullanılacağı ve veri odaklı GSM tarifeleri ile daha çok insanın tercih etmesi muhtemel dokunmatik ekranlı telefonlar yeni dönemin en gözde mobil cihazları arasında yer alıyor.

Samsung Mobile dokunmatik ekranlı telefonlarını, özellikle de i8910 HD (daha önce Omnia HD olarak adlandırılan) amiral gemisi modeliyle birlikte yeni Beat DJ ve S8300 modellerinin tanıtıldığı DokunmakTIR, hafta sonu İstanbul Beşiktaş ve Kadıköy olmak üzere iki ayrı noktayı ziyaret etti. Şimdi büyükşehirler başta olmak üzere Anadolu'da da dokunmatik telefon deneyimini yaymak.

DokunmakTIR'ın konaklayacağı bölgeler henüz netlik kazanmadı. Sizde DokunmakTIR'ı görmek istiyorsanız, forumumuzda şehrinizi Samsung Mobile yöneticilerine duyurmayı ihmal etmeyin.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 969
Yazar: kjhjkjhYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.