Duke Nukem Mac’e Geliyor

4 yıllık uzun bekleyişin ardından PC, PS3 ve XBOX kullanıcılarıyla buluşan Duke Nukem, yeni nesil oyuncular tarafından beğenilmezken, Duke ile daha önce tanışma şansını yakalamış olan eski oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Ancak Duke bununla da kalmayıp, Apple’ın elit dünyasını “I’ve got balls of steel” nidalarıyla kirletmeye hazırlanıyor.

3D Realms ve Gearbox’ın işbirliğiyle geliştirilen oyunun Mac uyarlamasını ise Aspyr Media üstlendi. Oyunun Mac versiyonunun önümüzdeki aylarda satışa çıkması bekleniyor. Yeni Duke Nukem ise 1-2 yıl içerisinde raflardaki yerini alacak.

 

Ünlü oyun dergileri ve siteleri tarafından yerden yere vurulan Duke Nukem: Forever, hali hazırda 500 binin üzerinde orijinal kopya satışı gerçekleştirdi. Analistler bu sayının 2 milyona ulaşmasını bekliyor. Şayet yeni nesil PC oyuncuları arasındaki korsan akımı biraz olsun durulursa, belki bir gün etrafa Türkçe küfürler savuran bir Duke ya da Ertem Şener’in spikerliğini yaptığı bir FIFA görebiliriz.

Hazır Duke hakkında  bu kadar konuşmuşken, Duke’un kadınlar üzerindeki etkisine dair bir videoyu da sizinle paylaşalım. Aşağıdaki bağlantıdan YouTube videosuna giderek Duke’un “kudretine” şahit olabilirsiniz.

 

   Duke Nukem vs. Genç Kız

Kaynak:
Tarih:
Hit: 579
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.