EA SPORTS FIFA 12 İçin Ne Açıkladı?

EA SPORT yaptığı açıklama ile FIFA 12’nin PC versiyonu için Futbolcu Çarpışma Motoru geliştirdiğini ve dünyanın dört bir yanındaki PC oyuncularına yeni fizik motoru ve ödüllü oynanış özellikleri sunacağını duyurdu. Dünya genelinde 30 Eylül’de piyasaya çıkacak olan FIFA 12’nin PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi ve PC versiyonları, ilk defa aynı oyun motorunu ve oyun özelliklerini içerecek.

FIFA 12’nin PC versiyonunda, sahadaki her bir etkileşime gerçek dünya fizik kurallarını uygulayacak olan yeni Futbolcu Çarpışma Motoru bulunuyor. Oyuncular top mücadelelerine girerken, topa hamle yaparken ve birbirlerini fiziksel olarak zorlarken aynı gerçek dünyadaki futbolcuların yaşadıkları şeyleri tecrübe edecekler. Her bir çarpışmada sınırsız sayıda doğal ve inandırıcı sonuçlarla karşılaşacaksınız. Oyuncular topu kapmak için birbirlerini itecek, çekecek ve hafif darbelerden daha rahat kurtulacaklar.

Devrim yaratacak oyun yenilikleri sayesinde FIFA 12 daha derin ve daha etkileyici bir oynanış sunacak. Yeni Hassas Top Sürmeözelliği ile dar alanlarda daha iyi kontrol için topu daha iyi yönlendirebilecek, hücum sırasında karar vermek için daha çok zamana sahip olacak ve oyunun temposunu daha rahat ayarlayabileceksiniz. Hücum oyununda yapılan yenilikler, baştan tasarlanan savunma sistemiyle dengelenerek, savunma oyununun da gerçek dünya futbolunda olduğu gibi daha önemli olması sağlanıyor. YeniTaktiksel Savunma özelliği sayesinde yer tutmak ve pasları kesmek, top kapmak kadar önemli olacak. Kullandığınız taktikler ve zamanlamanız büyük önem taşıyacak. Ayrıca Profesyonel Futbolcu Zekası özelliğine sahip olan bilgisayar kontrolündeki futbolcular etraflarında olan biteni süzebilecek ve yetenek ve eğilimlerine bağlı olarak kararlar verebilecek, takım arkadaşlarının farklı pozisyonlardaki güçlü ve zayıf anlarını anlayabilecekler.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 623
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.