eBay Artık Masaüstünüzde

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden eBay'de alışveriş yapmak için artık web tarayıcınıza mahkum değilsiniz; eBay Desktop 1.0 hizmetinizde!

Adobe AIR'ın çıkışıyla birlikte, bu sistemi kullanarak çalışacak olan programlar birer birer son sürümlerini yayınlıyor. eBay Desktop da bunlardan biri. 1.0 sürümü yayınlanan eBay Desktop, adından anlaşılacağı üzere ünlü alışveriş sitesi eBay'i masaüstünüze getiriyor.

eBay içerisinde arama yapıp dolaşabildiğiniz, açık artırmalara katılabildiğiniz, katıldığınız açık artırmaların durumlarını kontrol edebildiğiniz uygulama, Adobe AIR ile çalıştığından hem Windows XP ve Vista, hem de Mac OS X 10.4 ve 10.5 içerisinde çalıştırılabiliyor.

Alıcılarınızın Ayarı ile Oynamayın

Gayet rahat ve kullanışlı bir arayüze sahip olan eBay Desktop kurulumu, Adobe AIR kurulumunun da içinde bulunduğu 7 MB'lık bir boyuta sahip. Kurulumun ardından programı ilk çalıştırdığınızda, kullanımla ilgili yardımcı videolar izleyebiliyorsunuz. Arayüz kullanışlı olsa da, daha çok alıcıları memnun edecek türden. Çünkü satış işlemlerine dair satılan ürünün takibi ve geçmiş satışların görüntülenmesi gibi özellikler bu sürümde mevcut değil. Bu nedenle eBay Desktop şimdilik sadece alıcıların tam verimle kullanabileceği başarılı bir program niteliği taşıyor.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 727
Yazar: angels_demosYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.