Firefox ile kaybolmaya son!

İnternetteki uçsuz bucaksız sanal aleme her geçen gün yepyeni ve birbirinden ilginç siteler ekleniyor. Bu hızda artan sitelerden sizin özellikle ilginizi çekenleri favori siteleriniz arasına eklemek ve tekrar ziyaret etmek istediğinizde kolaylıkla bulabilmek için favori siteleri yönetecek uygulamalara olan ihtiyaç da her geçen gün artıyor. Firefox'un eklentilerine baktığınızda bu tip yüzlerce farklı araç bulabilirsiniz. Bizim tanıtacağımız ise Incredible Bookmarks adlı oldukça iddialı ama sadece 41 KB boyutlarında bir alternatif...

 

Incredible Bookmarks'ın ilk göze çarpan özelliği Firefox'da yeni araç çubukları oluşturmanıza olanak veriyor olması. Bu sayede birbirine benzeyen favorilerinizi ayrı araç çubuklarında saklayabilirsiniz. Üstelik araç çubukları lazım olmadığı zaman ekranı daraltmamaları için geçici olarak kapatmak da mümkün.

Favori sitelerinizi sadece eklenme sırasında göre değil, adına, son ziyaret zamanına veya en sık ziyaret ettiklerinize göre de listelemeniz mümkün. Dilerseniz bu ayrımın yanı sıra farklı favori sitelere farklı renkler atayabilir ve gerektiğinde daha olay bulabilirsiniz.

Son olarak favorileriniz arasında eski zamanlarda eklediğiniz ve geçerliliği kaybolmuş siteleri de otomatik bulma özelliğine sahip olan Incredible Bookmarks, bu sayede dilerseniz artık sanal alemin karanlıklarında kaybolmuş siteleri temizleyerek listenizi güncel tutabiliyor.

Incredible Bookmarksşu adresten indirebilirsiniz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1013
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.