Firefoxa BitTorrent desteği!

Microsoft Internet Explorer'ın hemen ardından internet kullanıcılarının ikinci büyük web tarayıcısı olan Mozilla Firefox, bilindiği gibi internet üzerinde bulunan sayısız eklentisi sayesinde kullanıcılardan büyük bir ilgi görüyor.

Opera gibi .torrent dosyalarını kendi başına indiremeyen Firefox, yeni bir eklenti sayesinde artık BitTorrent desteğine kavuşmuş durumda. FireTorrent isimli bu eklenti sayesinde artık Firefox'u kullanan kullanıcılar, torrent dosyalarını olabildiğince çabuk sistemlerine indirebilecek. Henüz Alpha aşamasında olan FireTorrent, buna rağmen tam fonksiyonlu olarak kullanılabiliyor.

Ancak herhangi bir torrent istemcisinde bulunan gelişmiş seçeneklerin FireTorrent'te yer almaması nedeniyle FireTorrent, özellikle ara sıra torrent dosyalarını sistemlerine indiren kullanıcılar için tasarlanan bir eklenti. Firefox'un Download yöneticisiyle tam uyumlu olarak çalışabilen FireTorrent, alpha aşamasında olması nedeniyle şimdilik üzerinde herhangi bir ayar değişikliği yapılamıyor.

Download: FireTorrent
Kaynak:
Tarih:
Hit: 766
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.