Galaxy S II Türkiye’de! Ön Talepler Başladı

Güney Kore’de pazara sunulduğu ilk ayda 1 milyonu aşan satış rakamına ulaşan Galaxy S II’yi Türkiye pazarına sunmaya hazırlanan Samsung Electronics Türkiye, samsung.com/tr üzerinden ön-talep toplamaya başladı.

10 Haziran’da başlayan ve samsung.com/tr/galaxys2 adresinden yürütülen ön-talep aktivitesi, 20 Haziran 2011 tarihine kadar sürecek. Proje kapsamında, Galaxy S II’ye sahip olmak için ön-talepte bulunan ve çekilişle belirlenen 222 kişi; “Golden Pack” adındaki özel tasarlanmış paket dahilinde Türkiye’de yalnızca 222 adet getirilen Desktop Dock’a sahip olma ve 6 ay boyunca Samsung 7/24 Sinema uygulamasından ücretsiz olarak yararlanma hakkı elde ediyor. Samsung 7/24 Sinema uygulaması ile kullanıcılara 6 ay boyunca yerli ve yabancı bir çok filmi, diziyi ve çizgi filmi ücretsiz olarak izleme imkanı sunulacak.

 

 

Ayrıca “Golden Pack” almaya hak kazanmış 222 kişi, stok garantili ve kapıda teslim ayrıcalığına sahip olabiliyor. “Golden Pack” hak sahipleri, dilerlerse kapıda teslimat anında kredi kartı ile tek çekim ya da kampanya bitiminde çağrı merkezi tarafından yapılacak satın alma teyidi sırasında yine kredi kartı ile ister peşin dilerlerse de peşin fiyatına taksit ile ödeme yapabilecekler. Bu özel ayrıcalıklara, Golden Pack sahipleri KDV dahil 1.699 TL’ye sahip olabilecekler. Golden Pack hak sahipleri kampanya sonunda, çağrı merkezi yetkilileri tarafından aranarak, satın alım teyidinin yapılmasının ardından kendilerine SMS ve e-posta ile özel olarak gönderilen  güvenlik kodunu çağrı merkezi yetkilisine doğrulattıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapabilecekler.

Talihli 222 kişi haricinde, Galaxy S II ön-talebi için belirlenecek 2222 kişiye “Silver Pack” hakkı sağlanarak, Samsung 7/24 Sinema uygulamasını 1 ay boyunca ücretsiz olarak edinme ayrıcalığı sunuluyor. Silver Pack’in Gold Pack’ten farkı ise, hak sahiplerinin telefonlarını diledikleri herhangi bir noktadan satın alarak, kendilerine sunulan 1 aylık ücretsiz Samsung 7/24 Sinema uygulaması kullanımına hak kazanmaları… Kendisi ile e-posta yoluyla iletişime geçilecek olan Silver Pack hak sahiplerinin, ücretsiz Samsung 7/24 Sinema uygulamasından yararlanabilmeleri için  telefonlarını Temmuz ayı sonuna kadar her hangi bir noktadan almaları ve e-postada yer alacak uygulama aktivasyon kodunu uygulama içerisinde kullanmaları gerekiyor. Silver Pack hak sahiplerine kapıda teslimat ve telefondan satın alım hakkı ise sunulmuyor.

Globalde satışa sunulmasından önce 3 milyonu aşan ön-talep alan Galaxy S II, Samsung’un son dönemde geliştirdiği en güçlü ve en iddialı akıllı telefon olma özelliğini taşıyor. Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle çalışan Galaxy S II, 4.3 inç Super AMOLED Plus ekranı ile kusursuz bir görüntü deneyimi sunmanın yanı sıra, yalnızca 8.49 mm inceliğe sahip tasarımı ve hızlı işlemcisi dikkat çekiyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 670
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.