GamersFirst Fallen Earth’ü satın aldı

Fallen Earth’ün yaratıcı ekibi, GamersFirst bünyesine katılarak oyunun gelişimini sürdürecek. Oyunun Free2Play sistemine geçişinin tamamlanmasına kadar aboneliklerini koruyan oyuncuları birbirinden değerli ödüller bekliyor.

Free2Play (ücretsiz oyun) oyunların yayıncısı GamersFirst (www.gamersfirst.com), tüm çevrelerden büyük övgü alan third person MMO oyun Fallen Earth’ü portföyüne kattığını duyurdu. Kıyamet sonrası atmosferinde geçen hikayesi ile türünün en iyi örneklerinden biri olan Fallen Earth’ün, oyun tasarımcısı Marie “Aro Sei” Croall tarafından yönetilen 12 kişilik yaratıcı ekibi, GamersFirst’ün geliştirme stüdyosu olan Reloaded Productions bünyesine dahil olacak ve Free2Play ile halihazırda sürmekte olan üyelik sisteminin bir araya getirilme sürecini yönetecek.

 

GamersFirst, Croall’un ekibi oyunun önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan eklentisi Alpha County üzerinde çalışırken tüm yayıncılık hizmetlerini, sunucu geliştirmesini ve teknik operasyonları üstlenecek.

Fallen Earth’ün Free2Play anlayışına geçişinin ardından oyunu ücretsiz oynayan oyuncular oyundaki tüm bölge ve aşamalara hiçbir sınırlamaya bağlı kalmaksızın katılabilecekler. Çeşitli türde servisler, eşyalar ve avantajlar Fallen Earth mağazasında satılacak. Abonelik sistemi de aşamalı üyelik sistemi ile değiştirilecek ve her üyelik aylık bazda mağazadan ücretsiz eşya almak için kullanılabilecek ödül puanlarını içerisinde barındıracak.

Oyunun değişim süreci boyunca hâlihazırdaki aboneliklerini sürdüren oyuncular sürecin tamamlanması ile birlikte önemli ödüllere kavuşmuş olacaklar. “Veteran Ödülleri”, hâlihazırdaki abonelik bedeli karşılığında ömür boyu premium üyelik ve üyeliğin Haziran 2011’den oyunun geçiş sürecinin tamamlanmasına kadar kaç ay boyunca sürdürüldüğüne göre belirlenen, veteranlara özel eşyalar gibi ödülleri içerecek.

Fallen Earth 2156 yılında Büyük Kanyon yakınlarında, kıyamet sonrası bir atmosferde geçiyor. First person shooter ile role playing türlerini başarı ile harmanlayan Fallen Earth, gerçek zamanlı mücadele, altı farklı hizip, sınıfsız ilerleme sistemi ve oyun içi eşyaların yüzde 95’ini oyuncuların kendilerinin yapabilmelerini sağlayan güçlü ustalık sistemi gibi özelliklere sahip. Fallen Earth, keşfedilecek bin kilometrekarelik alanı ve başta bölgeler ile kasabaları ele geçirme olmak üzere 5.500’ün üzerinde görevi ile oyuncuları benzersiz bir dünyayı deneyimlemeye çağırıyor

Kaynak:
Tarih:
Hit: 607
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.