GittiGidiyor.com'a Almanyadan atama

eBay Almanya İcra Kurulu Üyesi Sina Afra, GittiGidiyor.com'a Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi olarak atandı

Dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Almanya İcra Kurulu’nda görevli olan Türk üyesi Sina Afra, şirketin Türkiye iştiraki olan GittiGidiyor.com’un Yönetim ve İcra Kurulu Üyeliğine atandı. 

Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret platformu olan www.gittigidiyor.com’un Yönetim ve İcra Kurulu Üyeliğine eBay’den deneyimli bir atama gerçekleştirildi. 1968 Ankara doğumlu Sina Afra, 2006 yılından bu yana eBay’de görev yapıyordu.

1993 yılında Münster Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Sina Afra, iş hayatına 1992 yılında KPMG Kurumsal Finansman ve Danışmanlık Biriminde başladı. 13 yıl boyunca KPMG’de görev yapan Afra, şirkette son olarak 75 kişilik Strategy, Process & Transformation ile 800 kişilik EMEA Consumer Industrial & Technology grubundan sorumlu lider olarak görevde bulundu. 2006 yılında eBay’e transfer olan Afra, burada da eBay iştiraklerinden Afterbuy GmbH’da Genel Müdür; GittiGidiyor.com Yönetim Kurulu Üyesi ve eBay Almanya İcra Kurulu Üyesi olarak çeşitli sorumluluklar üstlendi. Anadili Türkçe ve Almanca’nın yanı sıra çok iyi derecede İngilizce, orta derecelerde Fransızca ve Hollandaca bilen Afra’nın 25’in üzerinde yayınlanmış çalışması bulunuyor.

GittiGidiyor.com hakkında
39 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com; 2.400.000 kayıtlı üyesi, 350.000'den fazla günlük tekil ziyaretçisi ve 1.000.000'i aşkın günlük satış fırsatıyla Türkiye'nin en işlek elektronik ticaret platformudur. Türkiye'de bireyler arası doğrudan ticaret alışkanlığının gelişmesini sağlayan şirket, kurulduğu günden bu yana 4.000.000’un üzerinde satış işleminin gerçekleşmesini sağlamıştır. Bu güvenilir, kolay ve hızlı sistem GittiGidiyor’un kurduğu, Türkiye'de bir ilk olan Güvenli Ticaret döngüsü sayesinde gerçekleşmektedir. 

Kaynak: haberturk.com
Tarih:
Hit: 1630
Yazar: volkanYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.