Google’dan Geliştiricilere Özel Galaxy Tab

Samsung, Google’ın I/O Konferansı’na dünyanın dört bir yanından katılan içerik geliştiricilere referans cihazı olarak en son tabletini sunuyor.

Samsung, Google’ın Moscone Center, San Francisco, ABD’de düzenlediği inovasyon konulu I/O (Innovation in the Open) Konferansı’na katılan içerik geliştiricilerine 5.500 adet GALAXY Tab 10.1 vereceğini açıkladı.

Google’ın dördüncüsünü düzenlediği I/O Konferansı, dünya genelinde 5.000’in üzerinde katılımcıyla mobil ve web geliştiricileri için dünyanın en büyük konferansı. Samsung bu yılki I/O Konferansı’nın katılımcılarına, Android işletim sisteminin en son sürümü olan Honeycomb için yeni ve heyecanlı uygulamalar yaratabilecekleri, üzerinde Android logosunun işlendiği özel sürüm GALAXY Tab 10.1 veriyor.

Samsung Electronics Global Ürün Stratejisi Başkan Yardımcısı Wonpyo Hong, “Samsung, son teknolojiye ve güçlü performansa sahip GALAXY Tab cihazlarıyla Android tablet pazarında liderliğini kanıtlamış bir şirket. GALAXY Tab 10.1’in gelişmiş yetkinliklerini gösterecek, etkileyici ve arzu edilen uygulamaların yaratılmasında içerik geliştiricilere güveniyoruz ve bu cihazların sahip olduğu kapasitenin buna yardımcı olacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 538
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.