Haier Notebook Alana Bisiklet Hediye

Datastar, babanızı mutlu günde şık bir notebook’la sevindirirken karlı çıkmanız için güzel bir kampanya düzenliyor. Haier notebook’lardan herhangi birini alana bisiklet hediye ediyor.

DataStar, hem babaları hem de çocukları düşünen bir kampanya yapıyor. Haier notebook alan herkese bir bisiklet hediye ediliyor. Kampaynın en dikkat çeken tarafı ise herhangi bir Haier notebook alana değil, tüm Haier notebooklar için geçerli olması. Babalar Günü’nü de kapsayan kampanya Haziran sonuna kadar geçerli. Haziran sonuna kadar satın aldığınız notebook’lara karşılık, Datastar çocuklar için de bir bisikleti hazır ediyor.

DataStar Pazarlama Müdürü Mahmut Ulucan, Babalar Günü ile okulların tatilinin aynı döneme denk gelmesi nedeniyle hem babaları hem de çocukları mutlu edecek bir kampanya planladıklarını belirterek, “Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm bayilerimizde geçerli. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bir Haier satış noktasına gitmeleri ve beğendikleri dizüstü bilgisayarı satın almaları yeterli” dedi. Kampanyada hediye edilen bisikletlerde de 20 ve 26 inç olmak üzere iki boy jant seçeneği sunuluyor.

Haier notebook’lar yüksek teknolojik özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Türkiye’de de pek çok test editöründen ödül alan Haier notebook’lar DataStar güvencesi ile Türkiye’de pazara sunuluyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 750
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.