HP IBRIXi Satın Aldı

HP, veri koruma, yüksek kesintisizlik özellikleri ve veri yönetimi hizmetleri içeren işletme sınıfında bir dosya sunucusu yazılımı olan IBRIX'i satın aldığını duyurdu.

Yüksek ölçekli, yoğun veri uygulama ortamlarına sahip olan müşteriler, depolama performansının çoğu zaman iş akışları için bir darboğaz oluşturduğunu görmektedirler. IBRIX'in çözümleri, işletmelerin kullanıcı tarafından oluşturulan oldukça yüksek miktarlardaki verileri kolay ve maliyet yönünden etkin bir şekilde depolamalarını sağlıyor.

Onlarca petabaytlık artışla birlikte, müşteriler patlama gösteren veri büyümesine karşı bir kontrol elde edebiliyor ve en zorlayıcı ortamlarda uygulama performansı zorluklarını belirleyebiliyorlar. IBRIX'in Fusion yazılımı setinin gelişmiş veri yönetimi özelliği de müşterilerin veri veya performans ihtiyacı artış gösterdikçe sorunsuz bir şekilde kapasite eklemelerini sağlıyor.

IBRIX yazılımının HP portföyüne eklenmesi ile, şirketin Scale-Out ve yüksek performanslı bilgisayar depolaması, Cloud depolaması ve sabit içerik arşivlemesine yönelik yükselen piyasada liderliğini daha da kuvvetlenmiş bulunuyor. Sektör, hem ağ ekli depolama hem de toplam harici depolama piyasalarından daha hızlı olarak, yıllık yüzde 20 büyüme hızıyla büyüme gösteriyor.

IBRIX'in depolama yazılımı ile HP'nin ticari teknoloji portföyünün birleşimi, müşterilere kurumsal veri merkezlerinin tasarımı, dönüştürülmesi ve yönetiminden en uç Scale-Out ortamlarına kadar tam bir ürün seti sunuyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 917
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.