inFamous 2 de Türkçe Geliyor!

İlk kez Mayıs 2009’da çıkışı ile oyunseverlerin kalbini hemen kazanmayı başaran, çoğu oyun mecrası tarafından 10 üzerinden 9 gibi yüksek bir puan ile taçlandırılan ve dünya çapında yaklaşık 2 milyon satış adetlerine ulaşan inFamous macerası, Empire City’de, kahraman Cole önderliğinde, kaldığı yerden başladı. Sony de, efsane oyun Killzone 3’ten sonra şimdi de başka bir efsane olan inFamous 2’yi tam iki yıl aradan sonra, Türkçe dublajla beraber PlayStation 3 meraklılarıyla buluşturmak için özel bir organizasyon düzenledi. Sony Eurasia Kişisel Eğlence Ürün Grup Müdürü Murat Gebeceli’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında, oyunun yanı sıra Sony PlayStation eğlence grubunun yeni dönem hedefleri de paylaşıldı.

inFamous 2’nin efsanevi ortamında kendi görevlerinizi tasarlayabiliyor ve bunları İnternet üzerinden başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz. Karakterleri, düşmanları, dostları, devasa dünya üzerindeki herhangi bir yeri ve daha önemlisi hayal gücünüzü kullandığınızı düşünün. Artık ipler sizin elinizde. Üstelik başkalarının yaptığı görevler sayesinde oyunu uzun süre oynayabilirsiniz.

inFamous 2, karşınıza çıkan tüm engelleri aşıp, yok edecek nitelikte, tamamen yenilenmiş bir güç sistemi ile karşınızda. İster elektrik tornadoları ister kinetik darbe gücü ile düşmanlarınıza arabaları fırlatın. Sonra yolculuk boyunca karşınıza çıkan müttefiklere karşı buz ve ateş güçlerinizi kullanarak, onları bertaraf edin. Ve, yakın dövüş kabiliyetini artırma özelliği ile oyuna katılan Amp adlı yeni silahınızla, daha önce benzeri görülmemiş şiddet ve mesafedeki bir eylemin tam ortasında olacaksınız.

Sony, inFamous 2′yi 8 Haziran’da tamamen Türkçe bir şekilde piyasaya sürüyor. Karakterler arasındaki diyalogları ve menüleri kaçırmak mümkün değil. Böylelikle oyunu kendi dilimizde oynamanın keyfine varacağız.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 511
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.