İnsan Gibi Yazıcı!

Canon'un, yüksek hız, üstün performans, çift tarama ve kopyalama fonksiyonlarını Wi-Fi ve Ethernet'e bağlanabilme özelliğiyle birleştiren yeni yazıcısı PIXMA MX860, ofislere maksimum üretkenlik sunuyor.

Canon, ağ üzerinden kullanılabilen, ofis için tasarlanmış yeni Hepsi-Bir-Arada PIXMA yazıcı serisini PIXMA MX860 ile güçlendirdi. Canon'un gözde baskı motoru, otomatik çift taraflı tarama ve kopyalama fonksiyonlarını, 35 yaprağa kadar yüksek hızda Otomatik Doküman Besleme ve Süper G3 faks özelliği ile birleştiren PIXMA MX860'un Wi-Fi ve Ethernet'e bağlanabilme özelliği bulunuyor.

Yüksek hızdaki otomatik çift yönlü doküman beslemesiyle, toplu tarama veya çift taraflı doküman kopyalama işlemleri için ideal olan PIXMA MX860, entegre çift taraflı ünitesi ile otomatik olarak kağıdın her iki tarafına da baskı ya da kopya alınmasını mümkün kılıyor. Çift yönlü kağıt besleme özelliği ise hem normal hem de antetli kağıtların aynı anda yazıcıya yüklenebilmesini sağlıyor.

Geniş alana yayılan üretkenlik seçenekleri sunan PIXMA MX860, çözünürlüğü 2400dpi'ye varan CIS tarayıcısı ile hızlı olduğu kadar ayrıntılı fotoğraf ve doküman tarama özelliği ile dikkat çekiyor. Cihazın, tarama fonksiyonları arasında kullanıcıların taradıkları belgeleri ağ içinde tanımlanmış bir bilgisayara göndermesini sağlayan Push-Scan ve yazılı dokümanlardan aranabilir PDF formatında doküman yaratılmasına olanak veren PDF'ye tarama gibi özellikleri bulunuyor.

Canon'un ileri kopya teknolojisi aslına uygun çoğaltma ve renk eşleştirmede doğruluğu sağlarken, Hızlı Başlangıç (Quick Start) teknolojisi sayesinde kopyalama ve diğer fonksiyonlara neredeyse anında erişiliyor. Bu sayede PIXMA MX860, birkaç saniye içinde açılıp kullanıma hazır hale geliyor.

İster tek başına, ister PC'ye bağlı olarak çalışan bir faks konumunda kullanılıyor olsun, PIXMA MX860 mono veya renkli dokümanları 33,6 kbps veri hızında iletebilme özelliğine sahip. 35 yapraklı Otomatik Doküman Besleyici sayesinde çok sayfalı fakslar kolaylıkla gönderilirken, kullanıcılar 5 adet tuşla tek dokunuşla hızlı gönderim yapabiliyorlar.

PIXMA MX860, ev ve ofis ağlarına Ethernet (kablolu LAN) veya Wi-Fi yoluyla kolayca entegre edilmek üzere tasarlandı.  Bu sayede çoklu kullanıcılar faks, baskı, kopyalama ve tarama fonksiyonlarına kolayca erişebiliyorlar.

Hızlı doküman ve fotoğraf veren Canon'un FINE baskı kafası ile üstün baskı kalitesi ve hız sağlanıyor. ISO/IEC 24734 ESAT'a göre, fabrika ayarlı doküman baskı hızları 8.4 ipm (mono) ve 5.6 ipm (renkli) olarak tespit edildi. Laboratuar kalitesinde 10x15 cm ebadında çerçevesiz bir fotoğraf yaklaşık 41 saniyede elde edilebiliyor. 1pl'lik mürekkep damlacıklarının maksimum 9600 dpi çözünürlükte doğru olarak yerleştirilmesi etkileyici derecede yumuşak tonlamaları olan grensiz fotoğrafların elde edilmesini sağlıyor.   Canon'un geliştirilmiş ChromaLife100+ özelliği ise fotoğrafları 300 yıldan fazla bir süre parlak tutuyor.

PIXMA MX860'in içinde, iş çalışmalarını ve fotoğraf baskısını aynı derecede kolay hale getiren sezgizel bir yazılım bulunuyor. Canon'un MP Navigator EX yazılımı dokümanların taranarak saklanmasını zahmetsiz bir iş haline getiriyor. PDF dosyası yaratılırken Optik Karakter Okuma (OCR) ve şifre koruma gibi gelişmiş özellikler kullanılıyor.  Otomatik Tarama Modu ile taranan dokümanlar, otomatik olarak aslının tipine göre tanımlanıyor ve tek bir düğmeye basılarak en doğru ayarlar saklanıyor.

Canon'un Easy-PhotoPrint EX yazılımı, otomatik kırmızı göz düzeltmesi bulunan Otomatik Fonograf Düzeltme özelliği ile mükemmel görünümde fotoğrafların basımını kolay hale getiriyor. Fotoğraflar, doğrudan PictBridge ile uyumlu dijital fotoğraf makinelerinden veya bütünleşik yuvalar kullanılarak en bilinen bellek kartlarının formatlarından basılabiliyor.

PIXMA MX860 Özellikler

Ev Ofisi Inkjet Hepsi-Bir-Arada: Hızlı Yazıcı, 2400dpi Tarayıcı, Fotokopi ve Süper G3 Faks

Ağda kolay paylaşım için Wi-Fi ve Ethernet bağlantı

Lazer kalitesinde baskı hızları – 8.4 ipm (mono) ve 5.6 ipm (renkli)

Toplu işlem için 35-yaprak çift taraflı Otomatik Doküman Besleme (ADF)

2 yollu kağıt besleme ile otomatik çift taraflı baskı ve kopyalama

Mürekkep israfını ve maliyetini azaltmak için 5 Tek Mürekkep 

Fotoğraf laboratuarı görüntü kalitesi için 9600dpi baskı çözünürlüğü ve 1pl mürekkep damlacığı

Uzun ömürlü güzel resimler için ChromaLife100+

6.2cm renkli TFT ekran bütünleşik bellek kartı yuvalarından resimleri gösterir 

Yüksek kalitede fotograf elde etme ve kullanım kolaylığı için Otomatik Fotoğraf Düzeltme ve PictBridge

Kaynak:
Tarih:
Hit: 801
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.