Intelden F1 tutkunlarına büyük sürpriz!

Intel ve BMW Sauber F1 Takımı hakkındaki 10 soruyu bilen 3 kişi Grand Prix Gold bileti kazanırken, 10 kişiye de takımın pilotu Nick Heidfeld ile Boğaz'da tekne gezisi yapma olanağı sunuluyor.

Intel, NTVSpor işbirliğiyle düzenlediği online yarışmada Intel ve BMW Sauber F1 Takımı hakkındaki 10 soruyu bilen 3 kişiye Grand Prix Gold bileti armağan ederken, 10 kişiye de takımın pilotu Nick Heidfeld ile birlikte İstanbul Boğazı'nda tekne gezisi yapma olanağı sunuyor.

Yarışma kapsamında 5 Mayıs 2008 günü saat 18:00'e kadar NTVSpor sitesine giderek yayımlanan tüm sorulara doğru yanıt veren 25., 50. ve 75. olan 3 kişi, 3 günlük Gold Grand Prix bileti kazanıyor. Ayrıca tüm soruları doğru yanıtlayan 100. katılımcıdan itibaren, her 25. katılımcının dahil olacağı toplam ilk 10 kişi de 7 Mayıs'ta BMW Sauber F1 Takımı'nın pilotu Nick Heidfeld ile birlikte Boğaz'da tekne gezisi kazanıyor.

Yarışma ile ilgili bilgi veren Intel Genel Müdür Yardımcısı Tolgar Elverici, "Yüksek performansın yanı sıra mükemmel zamanlama ve öngörünün yaşamsal önem taşıdığı F1 ruhuyla, Intel'in sunduğu çözümlerin oldukça fazla ortak noktası bulunuyor. Bu yarışmayla tüm Türkiye'ye yayılan F1 heyecanını daha da artırırken, BMW Sauber F1 Takımı'nın pilotu Nick Heidfeld'i sevenleriyle bir araya getirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Intel'den ödül kazananlar, 6 Mayıs 2008 tarihinde NTVSpor'un web sitesinde açıklanırken, BMW Sauber F1 Takımı'nın pilotu Nick Heidfeld de, 7 Mayıs günü saat 16:00'da Etiler TeknoSA'daki imza gününde hayranlarıyla bir araya gelecek.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 475
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.