İnternetten Tıkla, Cepten Konuş

Turkcell'in sunduğu TıklaKonuş ile artık internet siteleri üzerinden tek tık ile iki kişi arasında sesli görüşme başlatılabilecek.

Turkcell, TıklaKonuş servisiyle mobil iletişim ve internet dünyasını bir araya getiren yepyeni bir uygulamaya imza atıyor. Türkiye'de ilk defa Turkcell tarafından hayata geçirilen TıklaKonuş sayesinde, internet siteleri ve benzer uygulamalarda yer alacak ikona tıklayarak, istenilen Turkcell numarasına doğru cep telefonundan çağrı başlatılabilecek.

Arkadaşlık, sohbet siteleri gibi sosyal ağlar ile ilan ve e-ticaret sitelerinin sayfalarına entegre edebileceği TıklaKonuş uygulamasından, sadece faturalı veya Hazır Kart'lı Turkcell müşterileri yararlanabilecek. Görüşme, çağrıyı başlatan kişinin faturasına servis kurgusuna göre ücretlendirilerek yansıtılacak.

TıklaKonuş ile başta internet olmak üzere farklı dijital platformlarda daha güvenli, daha kişisel ve müşteri memnuniyetini artırıcı süreçler yaşanabilecek.  

 

Turkcell TıklaKonuş kullanıcıların hayatını pek çok açıdan kolaylaştıracak. Örneğin; ilan vermek isteyen bir kişi artık cep telefonu numarasını sisteme bir kere kaydedecek. İlanla ilgilenen kişilerin ilan sahibine sesli ulaşması için, TıklaKonuş ikonuna tıklaması yeterli olacak. Kullanıcıların kendi tercihi ve izni doğrultusunda internet üzerinden başlatılan sesli görüşme, her iki kullanıcının da cep telefonu üzerinden gerçekleşecek.

Çeşitli internet sitelerine göre kullanım alanı farklılaştırılabilecek olan TıklaKonuş servisiyle çağrı başlatan numaraların görünmemesi veya servis numarası olarak görünebilmesi de sağlanabilecek.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1212
Yazar: KonyaliYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.