iPad 2 Bu Cuma Türkiye’de! İşte Fiyatlar

Apple’ın küllerinden yeniden yarattığı ve bir anda taşınabilir cihazların deyim yerindeyse efendisi olan iPad popülerliğini kaybetmiyor. Mart ayında Steve Jobs tarafından tanıtılan iPad 2, ABD’de ilk satışa çıktığı gün iPad’in satış rekorunu da eline geçirmişti. Yeni tablet nihayet bu Cuma günü Türkiye’de satışa çıkıyor.

iPad 2, 28 Nisan tarihinde Japonya’da, 29 Nisan tarihinde, yani önümüzdeki cuma günüyse Türkiye, Hong Kong, Güney Kore, Hindistan, İsrail, Macau, Malezya, Singapur, Güney Afrika ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunulacak. Tegra 2’lerden daha iyi performans sunan Apple A5 işlemcisiyle gelen tablet iki adet kameraya da sahip.

Apple’ın Türkiye Distribütörü Bilkom, beklenen tabletin yarından itibaren satışa çıkacağını ve bekleyenlere en kaliteli hali ve en uygun fiyata iPad 2’leri sunacağını açıkladı. Mevcut tüm modelleri getirecek olan Bilkom böylece kullanıcıları belirli modeller ya da hafıza seçenekleriyle de sınırlamamış olacak. Bilkom yeni iPad 2’yi ilk etapta 5 ilde 51 satış noktasında meraklısıyla buluşturacak. Bu iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa , Gaziantep ve Adana olarak belirlendi. Dileyenler, Apple’ın bu illerde bulunan resmi Apple mağazalarının yanı sıra teknomarketlerden de iPad 2’yi standart fiyatlarla alabilecek. iPad 2’nin modellere göre fiyatları ise şöyle:

 

16GB Wi-Fİ: 1080 TL (KDV Dahil)
32GB Wi-Fi: 1332 TL (KDV Dahil)
64GB Wi-Fi: 1549 TL (KDV Dahil)

16GB Wi-Fİ+3G: 1367 TL (KDV Dahil)
32GB Wi-Fi+3G: 1619 TL (KDV Dahil)
64GB Wi-Fi+3G: 1835 TL (KDV Dahil)

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1170
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.