iPad Sahiplerine 100 Dolar İade

Apple’ın ikinci tableti iPad 2, uzun süren söylentilerin ardından resmileşti ve 11 Mart’ta geliyor. İki kamerası, çift çekirdekli işlemcisi ve incelen gövdesiyle dikkat çeken iPad 2, ilk iPad’e göre birçok yenilik sunuyor.

Yenilenen iPad’in gelişiyle ilk iPad’in de fiyatı düştü. Bu Apple’ın genel politikası ve yeni gelen ürünlerin ardından bir önceki modelin fiyatı düşüyor. Daha önce 499 Dolara satılan Wi-Fi iPad, artık 399 Dolar etiketle satılıyor. iPad 2 ise 499 Dolardan bayrağı devralacak.

Ancak teknoloji tutkunlarının en çok canını sıkan durumlardan biri heyecanla aldıkları yeni bir ürünün bir anda ‘eskimesi’. Düşünün yakın zamanda bir iPad aldınız fakat birden Apple, iPad 2′yi tanıttı. Çift kamera ve çift çekirdekli işlemci canınızı sıkacak yenilikler olsa gerek. Üstelik 499 Dolar ödediğiniz ürünün fiyatı da 399 Dolara düşüyor.

Bu durumdaki kullanıcılarının tepkisini çekmek istemeyen Apple, bir geri iade programı başlatıyor. Bu programa göre 16 şubat tarihinden sonra bir iPad satın aldıysanız, 100 Dolar hesabınıza geri iade edilecek. Böylece adil bir şekilde 399 Dolara bir iPad satın almış olacaksınız. Elbette bu Türkiye’den satın alınan iPad’ler için geçerli değil. Belki iPad 2 geldiğinde benzer bir kampanya yapılabilir.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1146
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.