iPhone u iPhone Yapan Yazılım!

iPhone sahipleri bu tür bir yazılımı uzun zamandır bekliyorlardı. Navigon'un geliştirdiği Mobile Navigator adlı Navigasyon yazılımı yüksek fiyatına rağmen, iTunes App Store'da birinciliğe oynuyor.

iPhone için geliştirilen yazılımlar genelde 10 Doların altında satılıyor. Hatta birçok yazılım 1 Dolar sınırını bile geçmiyor. Öyle ki yazılımlarını bedava dağıtan geliştiriciler bile var. Fakat bir firma var ki yaptığı yazılımla resmen para basıyor.

iPhone telefonlar için Mobile Navigator adlı bir Navigasyon yazılımını geliştiren Navigon, Avrupa GPS haritasını tam 100 Euro'dan alıcı buluyor. Bu yazılım App Store'da satılan yazılımlar arasında en çok satılan altıncı ürün. Bu oldukça şaşırtıcı bir durum. Çünkü bu App Store'da üst sıraları 1 Euro'nun altında olan yazılımlar yer alıyor. 100 Euro'luk bir yazılımın bu kadar talep görmesi, şirket sahiplerini fazlasıyla sevindirdi.

 

iPhone sahipleri Mobile Navigator'u çok sevdi.

 

Buradaki ilginç olay iPhone sahipleri GPS teknolojisini en iyi şekilde kullanabilmeleri için kesenin ağzını açmaları. Bundan da önemlisi ise bu kadar insanın GPS özelliğini gerçekten kullanmak istemesi.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 657
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.