iPhone‘unuzu direksiyona çevirin!

iphone


iPhone'dan bir eklenti daha !

ASUS Aiwi Yazılımı, iPhone ile kablosuz oyun oynama özelliğini sunuyor. 


- Konsolların oldukça güçlenmesi ve oyun piyasasını kendi taraflarına çekmeye çalışmalarına rağmen, PC'de oyun oynama zamanları artık geride kaldı diyenler için Asus Aiwi Yazılımı, İpone ile kablosuz oyun oynama özelliğini sunuyor.

Oyun konsolları ile oyun oynamanın belki de en iyi özelliği size hareket özgürlüğü tanıyor olması. Oyun firmaları konsollara ağırlık verirken, PC'ler oyun donanımı ve yazılımı konusunda koşar adım ilerliyor. Bunların en somut örneği ASUS Aiwi yazılımı…

Yeni oyun konsollarının da çıkması ile PC’lerde oyun oynamak popülaritesini kaybetmek üzereyken, ASUS AIWI ile iPhone’unuzu PC’de joystick olarak kullanabiliyorsunuz.

ASUS ekran kartlarının* içerdiği ASUS AIWI yazılımı sayesinde iPhone'unuzu hareket kontrolcüsü gibi kullanarak, tenis maçları yapabilir, olimpiyatlara katılıp fiziksel dayanıklılığınızı arkadaşlarınıza kanıtlayabilirsiniz.

Iphone'nunuzu yarış arabanızın direksiyonu yapıp yarışlar kazanabilirsiniz. Birçok özelliğe imkan tanıyan ASUS Aiwi yazılımı sayesinde ekstra bir konsola da ihtiyaç kalmıyor.

Bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmek, iPhone'unuzu mouse ve klavye olarak kullanmaksa diğer bir dikkat çekici özellik.


Kaynak: cnnturk
Tarih:
Hit: 1198
Yazar: erennYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.