İşte Nokia’nın İlk Windows Phone 7’li Akıllı Telefonu!

Microsoft’la giriştikleri son derece kapsamlı anlaşma dahilinde Nokia’nın artık Windows Phone 7’li akıllı telefonlar geliştireceğini sizlere bildirmiştik. Mobil pazarda tüm kredilerini tüketen Nokia, son kartını Microsoft’un WP7’si üzerinden oynamaya hazırlanıyor. Ancak Stephen Elop WP7’li cihazların son şansları olduğunun farkında değil olacak ki, Sea Ray kodadlı ilk WP7’li cihazlarını bir toplantı esnasında görücüye çıkardı.

 

Stephen Elop düzenlenen organizasyonda konuyla hiç alakası yokken katılımcılara eğer kameralarını ve fotoğraf makinelerini kapatırlarsa onlara Nokia tarafından çok gizli olarak tanımlanan bir şey göstereceğini söyledi. Tamam cevabını alan Elop, Nokia’nın son şansı olan WP7’li cihazlardan ilkini masaya koydu. Bir tepe göz aracılığıya duvara yansıtılan görüntüde cihazın üzerinde 8 megağiksel Carl Zeiss lensli ve LED flaşlı kamera olduğu ve tasarımın N9 ile büyük benzerlikler gösterdiği görülüyor.

Windows Phone 7 Mango işletim sistemiyle çalışan Sea Ray de Stephen Elop tarafından sızdırılmış oldu. Umarız Elop bu hamleyi dikkatleri Sea Ray’e çekmek için kasıtlı olarak yapmıştır. Şayet öyle değilse; diyecek pek de bir şey kalmamış demektir.

http://www.youtube.com/v/r1lsJOwdmfA

Kaynak:
Tarih:
Hit: 655
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.