Jabra, ofiste kabloyu rafa kaldırıyor

 

Kablosuz iletişim, mobil müzik ve profesyonel ofis kullanımı için kulaklıklar sunan Jabra, dünyanın ilk ve tek MSOC lisanslı kulaklıklarını, Microsoft Office Communicator 2007 (MSOC) lansmanında tanıttı.

Artan IP tabanlı telefon kullanımının, 2009 yılına kadar iş dünyasının yüzde 90'ı tarafından benimseneceği öngörüsü ile gerçekleşen işbirliği ile ofis çalışanlarının kablolara bağımlılığının en aza indirilmesi hedefleniyor.

Kablosuz olarak kullanılabilen ve 100 metrelik bir alan içerisinde VoIP kullanıcılarına üst seviyede ses kalitesi sunan Jabra GN9350 OC ve Jabra GN9330 USB OC, Microsoft Office Comunicator kullanıcılarına ofiste serbestlik getirecek.

MSOC uyumlu Jabra ürünlerini geliştirmek için Microsoft ile birlikte çalışan Jabra, geniş bant teknolojisine uyumlu,üst seviyede ses kalitesi ve basit kullanımı ile öne çıkan üç yeni ürünü piyasaya sundu. Özellikle DECT telefonlar için tasarlanan Jabra GN9330 USB OC ve Jabra GN9350 OC'nin yanı sıra, geniş bant ses kalitesi, tak ve çalıştır özelliği ve 100 metre içerisinde kullanılabilme özelliği ile Jabra GN2000 USB OC, Jabra'nın dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor.

Her üç üründe de dış sesleri engelleme, kullanıcıları konuşma boyunca aynı yükseklik seviyesinde ses iletme, çağrı yanıtlama, çağrı sonlandırma özellikleri bulunuyor

Kaynak: genç bilim
Tarih:
Hit: 1119
Yazar: lordvader89Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.