Jabra ve Logitech Güçlerini Birleştirdi

Jabra ve Logitech, Birleşik İletişim alanında büyüme fırsatlarını değerlendirmek için yeni bir dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında Logitech bazı özel Jabra kulaklıklarını “Logitech powered by Jabra” adlı ortak marka altında pazara sunacak. Logitech’in yaygın kanal ağı ve dünya çapında bilinirliğe sahip markası ile Jabra’nın yüksek kaliteli kulaklıklarını bir araya getiren anlaşmayla Jabra, kulaklıklarının halihazırda bulunmadığı tüm Kuzey Amerika satış kanallarında varlığını artırmak üzere önemli bir adım atıyor.

Temmuz 2011’den itibaren Logitech Jabra’nın özel Birleşik İletişim kulaklıklarını ilk olarak Kuzey Amerika pazarındaki kanal ortaklarına ve müşterilerine satmaya başlayacak. “Logitech powered by Jabra” markalı olarak sunulacak olan ilk üç ürünün Logitech BSP420 USB Speakerphone (Jabra SPEAK 410), Logitech BH970 Kablosuz DECT kulaklık ( ve Logitech BH870 Kablosuz Bluetooth kulaklık (Jabra GO 6430) olacağı açıklandı. İkinci adımda yılın ilerleyen dönemlerinde ortak markalı kulaklıklar tüm dünyada satışa sunulacak.

Temmuz 2011’den itibaren Logitech, Jabra’nın özel Birleşik İletişim kulaklıklarını ilk olarak Kuzey Amerika pazarındaki kanal ortaklarına ve müşterilerine satmaya başlayacak. “Logitech powered by Jabra” markalı olarak sunulacak olan ilk üç ürünün Logitech BSP420 USB Speakerphone (Jabra SPEAK 410), Logitech BH970 Kablosuz DECT kulaklık (Jabra PRO 9450) ve Logitech BH870 Kablosuz Bluetooth kulaklık (Jabra GO 6430) olacağı açıklandı. İkinci adımda yılın ilerleyen dönemlerinde ortak markalı kulaklıklar tüm dünyada satışa sunulacak. Öte yandan Jabra, Jabra markalı geniş kulaklık portföyünü kendi mevcut kanal iş ortaklarına satmaya devam edecek.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 548
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.