Kendi kendine kapanan yazlık internet paketi

Formaliteler ile uğraşmaksızın kısa süreli İnternet kullanımına imkân tanıyan, süre bitiminde de otomatik olarak kapanan “smile adsl Yazlık İnternet Paketi”, kullanıcılarına 3 farklı seçenek sunuyor...

Smile adsl, yazın kapıya dayanması ile birlikte tatil planları yapmaya başlayan İnternet kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunuyor. Kısa süreli İnternet erişimi sağlayan smile adsl Yazlık İnternet Paketi, kullanıcıların gittikleri yerde sanal alemden uzak kalmamalarını sağlıyor.

 

20 Mayıs 2008 tarihinden itibaren satışa sunulan smile adsl Yazlık İnternet Paketi, 3 farklı seçeneği kapsıyor. 2 yıldır sunduğu yazlık paket smile adsl, kısa süreli İnternet kullanımına ihtiyaç duyan herkese uygun fiyatlı ve kolay kullanımlı bir çözüm sağlıyor. smile adsl Yazlık İnternet Paketi’nin, tüm vergilerin ve 29 YTL değerindeki aktivasyon ücretinin de dahil olduğu fiyat ve kullanım süresi seçenekleri şöyle:

• 2 aylık yazlık paket – 99 YTL
• 3 aylık yazlık paket – 129 YTL
• 4 aylık yazlık paket – 159 YTL

Bu formalitesiz İnternet Paketi süre bitiminde otomatik olarak kapanıyor...
Her biri 1024 kbps hızında 4 GB limitli İnternet erişimini kapsayan paketlerden yararlanmak ve smile adsl abonesi olmak isteyen İnternet kullanıcılarının herhangi bir prosedürle uğraşmaları da gerekmiyor. Abonelik işlemleri kredi kartı aracılığı ile gerçekleştiriliyor ve limit aşımı ücretleri de yine bu yolla tahsil ediliyor.

Bunların yanı sıra smile adsl Yazlık İnternet Paketi kullanıcıları, hiçbir açma/kapama işlemi ile de uğraşmak zorunda kalmıyor. Çünkü bu pratik paketler, kullanım sürelerinin sonunda otomatik olarak kapanıyorlar.

Smile adsl, Yazlık İnternet Paketi’nin yanı sıra, dileyen herkesin çok uygun fiyatlarla modem almasına da imkân tanıyor. Bu avantajlı hizmetten faydalanan kullanıcılar, 45 YTL karşılığında kablolu ve 69 YTL karşılığında da kablosuz modem sahibi olabiliyorlar. Başvuruların 30 Eylül’de sona ereceği paketlerin kullanım süresi ise, abonelik işlemlerinin gerçekleştirildiği andan itibaren seçilen pakette belirtildiği süre boyunca devam ediyor. smile adsl Yazlık İnternet Paketi servisinden öğrenciler ve yazlığına gidenler gibi

Kaynak:
Tarih:
Hit: 773
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.