Kışlaya görüntülü telefon

Türk Telekom, kışlalara görüntülü telefon koyacak! Bu konudaki ilk çalışma Gaziantep'te başladı.

Türk Telekom (TT) Gaziantep İl Yöneticisi Muhammet Katmer, işitsel engelliler ile askerler için en iyi teknolojik ürünün videofon olduğunu belirterek, tüm kışlalara görüntülü ankesörler koymak için çalışma başlattıklarını söyledi.

Katmer, düzenlediği basın toplantısında, Türk Telekom'un 2008 yılında hizmete sunduğu teknolojik ürünlerden Videofon ve VDSL ile yeni tarifeleri 'Kullanıcı Dostu' hakkında bilgi verdi.

Videofon'un Türk Telekom'un ilk teknolojik ürünü olduğunu belirten Katmer, bu ürünün aslında küçük bir bilgisayar olduğunu belirtti.

Videofon ile e-posta, video ve fotoğraf çekimi yapılabildiğini bildiren Katmer, ''Görüntülü telefon görüşmesi de yapmak mümkün. Cep telefonlarındaki polifonik sesler, resimler ve değişik ekran ara yüzleri de bu makinede bulunuyor'' dedi.

Yeni kampanya ile aslında bu bilgisayarın satışını yaptıklarını anlatan Katmer, makineyi satın alan ve evinde internet bağlantısı bulunan kişilerin ücret ödemeden ayda 3 bin dakika telefon konuşması ve dakikası 11.2 Ykr'den görüntülü telefon görüşmesi yapabildiğini söyledi.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1248
Yazar: CaNNiYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.