Logitech CEO’suna Göre Google TV Başarısız

Google’ın televizyonları daha akıllı ve işlevsel hale getiren yeni nesil televizyon platformu Google TV, tam anlamıyla tüm dünyada yaygınlaşmış değil ve dahası geliştirilmeye devam ediyor. Birçok üreticinin daha ilk günden önemli oranda destek verdiği platforma ilgi, tersine dönmüş durumda.


Google TV’ye yatırım yapan markalardan biri de Logitech olmuştu. Google TV’nin geliştirilme sürecinde de yer alan Logitech, bugüne kadar 100 Milyon$’ı bulan bir yatırım yapmış. Bu rakamın geri dönüşü konusunda çeşitli açıklamalarda bulunan Logitech CEO’su Guerrino De Luca durumdan pek de memnun değil.

Google TV’ye yapılan yatırımın büyük bir hata olduğuna değinen Guerrino De Luca, harcanan paranın geri dönüşünün şu şartlarda mümkün görünmediğine dikkat çekiyor. Google TV’yi teorik olarak başarılı bir proje olarak gördüğünü belirten Guerrino De Luca, uygulamada ise yetersiz kalındığından şikayetçi ve tüketicileri ciddi anlamda heyecanlandıracak bir şeylere imza atılamadığına değiniyor. De Luca ilk gününden itibaren bir Google TV kullanıcısı olarak hizmeti ekstra para ödemeye değer bulmadığını söylüyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 634
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.