Logitech, İki Yeni Ürünüyle Cebitde!

Logitech, 4-9 Mart 2008 tarihlerinde CeBIT 2008 fuarına yeni iki ürününüyle katılıyor.
Logitech%20Driving%20Force%20GT
Dünyanın en büyük bilgisayar ve telekomünikasyon fuarı olan Hannover'deki CeBIT 2008'e katılan Logitech, iki yeni ürününün tanıtımını yaptı. Playstation 3 tutkunları için geliştirilen direksiyon Logitech Driving Force GT ve PC üzerinden internet görüşmeleri için tasarlanan Logitech ClearChat PC Wireless'ın teknoloji tutkunlarıyla tanıştırdı.

Logitech Driving Force GT Wheel, güçlü Force Feedback(Titreşim), Brake Bias ve Çekiş Kontrol Ayarı (Traction Control Adjustment) özelliklerine sahip farklı bir ürün...

Logitech®, Grand Turismo™ için tasarlanan Driving Force™ GT yarış direksiyonunu ilk defa, Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda (GDC- Game Developer's Conference) duyurdu. Güçlü force feedback motora ve yenilikçi 24 pozisyonlu gerçek zamanlı ayar göstergesine (adjustment dial) sahip olan bu direksiyonda, brake bias (fren biası), traction (çekiş) ve diğer farklı ayarları daha hızlı yapabiliyorsunuz.

Driving Force GT, Logitech ve Gran Turismo oyun serilerinin yaratıcısı Polyphony Digital tarafından hazırlandı. Direksiyon, brake bias (basıldığında önceki arabaya güvenli fren mesafesinde yavaşlamayı sağlar), traction (çekiş) ve diğer ince ayarları yapmayı sağlayan gerçek zamanlı bir gösterge sunuyor.

Polyphony Digital'den Kazunori Yamauchi konuyla ilgili olarak "Gran Turismo serileri, yarış meraklıları için en ince ayrıntılar göz önüne alınarak hazırlanıyor. Oyundaki her bir araba gerçekçi grafikler, gelişmiş motorlar ve inandırıcı seslerle donatılıyor ve böylece Gran Turismo 5 Prologue, en iyi simulatör yarışlarından biri haline geliyor." dedi.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 942
Yazar: AsDayGoesByYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.