Microsofttan bedava alan ve alan adı

Microsoft küçük ve orta ölçekli iş sahipleri öncelikli olmak üzere internetteki yerini almak isteyen girişimci kullanıcılara ücretsiz internet alanı ve alan adı da dahil zengin bir servisi sunmaya başladı.

Microsoft ve bedava kelimelerinin pek sık bir araya gelmediğini biliyoruz. Son zamanlarda önemli ve oldukça olumlu (hayır sadece ücretsiz olduğu için olumlu değil) servislerle hem yeni dünyaya ayak uydurmaya hem de kaliteli hizmetini çok daha fazla kişiye ulaştırmaya çalışıyor.Son olarak duyurulan Microsoft Office Live Small Business paketi şimdiye kadar firmadan görülmedik zenginlikte ve "ücretsiz" bir servis. İsminden de anlaşılacağı gibi öncelikli olarak küçük ve orta ölçekli iş sahiplerini hedefleyen servis dahilinde kullanıcılara ücretsiz internet alanı (hosting), alan adı, iş e-posta hesabı, düşük bütçeli e-ticaret paketi, e-posta ve arama motoru pazarlama araçları, proje, doküman ve rehber yönetimi için özel araçlardan oluşan zengin bir paket sunuyor. Servis dahilinde sunulan onlarca araçtan biri Store Manager adı verilen dükkan yönetim aracı. Bu araç sayesinde ürünlerinizi ve sanal dükkanınızı yönetebileceğiniz gibi mevcut popüler sanal dükkan servislerine de (Ebay gibi) kolayca dahil olabilmenizi sağlıyor.

Servis içerisinde sunulan hizmetlerden alan adı ve iş e-posta hesabı bir yıl süreyle ücretsiz kullanılabiliyor. Bir yılın sonunda yıllık 14.95 Dolar ücret ödeyerek hizmeti kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Microsoft Office Live Small Business
Kaynak:
Tarih:
Hit: 954
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.