Mobil İnterneti Tek Noktadan Yönetin!

Symbian cihazınızda haberin olmadan bir uygulama interneti mi kullanıyor? Bu uygulama ile kökten bu soruna son verebilirsiniz.

3G ile birlikte biraz rötarlı da olsa daha fazla önem kazanan mobil internet, son kullanıcıya ulaşmak için şu günlerde son düzlüğe girdi. Kullanıcıların da daha farklı bir mobil internet deneyimi yaşayacak olması, uygulamalara olan ilgiyi biraz daha fazlalaştırıyor.

Güçlü bir mobil internet yöneticisi olan Smart Calculation, aylık ve günlük olarak mobil intenet kullanımınızı görüntüleyebilme özelliğine sahip. Geçmişe yönelik olarak da senkronizasyon yapabilen uygulama, bu sayede önceki verileri de kolayca yönetebilmenize olanak tanıyor.


Uygulamaya kota koyarak limitin aşılmasını engelleyebiliyorsunuz.

Aktif tüm mobil bağlantıları tek tıkla sonlandırabilme özelliği de bulunan uygulama, belirtilen bağlantı noktası dışında yapılmaya çalışılan bağlantıları da anında sonlandırıyor. Etkin bağlantıları ekranda küçük bir çubuk ile gösterebilen Smart Collection, transfer edilen veri miktarını da anlık olarak ekrana yansıtıyor.

Tüm Symbian S60 3.sürüm ve 5.sürüm Symbian'lı mobil cihazlarda sorunsuz çalışan uygulamayı ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz

Kaynak:
Tarih:
Hit: 667
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.