MSI İki Tabletle Geliyor

Tayvanlı MSI, 6 – 9 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı 2011’de iki WindPad tablet tanıtacağını duyurdu. MSI’dan gelen açıklamaya göre; tabletlerin birinde Android, diğerinde ise Windows 7 işletim sistemi olacak.

MSI bir konuşmaya başladı mı susturabilene aşk olsun. Firma tabletlerinin neredeyse tüm önemli özelliklerini açıkladı. MSI’ın açıklamasına göre her iki tablette de; 10.1 inç dokunmatik ekran, WiFi bağlantısı, ortam ışığı sensörü, G-Sensor, GPS, 3G, yaklaşık 800 gr. ağırlık ve 32 GB dahili depolama alanı gibi özellikler bulunuyor.

MSI işi biraz daha abartarak cihazlarla ilgili birkaç tane daha açıklama yaptı. Bu kadar şeyi açıkladıktan sonra fuarda ne söyleyeceğini merak ettiğimiz MSI; Android’li tabletinde ARM tabanlı, Windows 7’li tabletinde ise Intel (Core olabilir) işlemci kullandığını duyurdu.  Tabletlerden Android’li olanın isminin 100a diğerinin ise 100w olarak adlandırıldığı söyleniyor.

Tablet yapan firmalar kervanına son katılan isim MSI oldu. Önümüzdeki haftalarda Scroll olarak biz de bir tablet yaparsak şaşırmayın.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 701
Yazar: BlackApple



Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.