MSN Markafoni’ye Göz Kırptı

Alışveriş kulübü markafoni, markafoni.tr.msn.com adresinden modayı yakından takip eden MSN Türkiye Portal kullanıcılarıyla buluştu. markafoni, MSN Alışveriş sayfasından kullanıcılara güvenli ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor.

Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü markafoni, Türkiye’de 12 milyon kullanıcısı bulunan MSN Türkiye Portalı ile yaptığı işbirliği sayesinde, MSN Alışveriş sayfasını takip eden moda severlere dünyaca ünlü moda markalarını %90’a varan indirimler ve özel fırsatlarla sunuyor. markafoni’nin MSN Alışveriş sayfası üzerinden yapılacak alışverişler www.markafoni.com’dan yapılanlar kadar güvenli. Çünkü markafoni, şu an Türkiye’de sadece birkaç alışveriş sitesinde ve banka sitelerinde bulunan yeşil browser güvenlik kalitesini MSN Alışveriş sayfasına da taşıyor.

markafoni’nin stil sahibi ünlü isimlerle olan işbirlikleri ve kişiye özel tasarım ürünleri sunduğu kampanyalar MSN Alışverişsayfasını renklendirecek. Modayı takip eden ve hayatı seven MSN Türkiye Portal kullanıcılarını markafoni.tr.msn.com’da keyifli ve avantajlı alışverişler bekliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 760
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.