Office 2010 SP1 Yayınlandı

Dün Office 365’i kullanıcılara sunarak dikkatleri üzerine çeken Microsoft, Office 2010’u güncellemeyi de unutmadı.

Daha önce Haziran ayı sonunda yayınlanacağı açıklanan güncelleme, söz verildi gibi 29 Haziran tarihinde kullanıcılara sunuldu. Microsoft, Office 2010’u 2010 haziranında kullanıcılara sunmuştu. Yani kullanıcılar yaklaşık 1 yıllık süreden sonra güncellemeye kavuştu.

Microsoft,her zaman olduğu gibi yine Office güncellemesini manuel olarak indirmeye sundu. Ancak bir süre sonra otomatik güncelleme seçeneğinin de aktif olacağı belirtildi.

 

Office 2010 Service Pack 1, temel olarak bazı iyileştirmeler içeriyor. Güvenlik açıkları kapatılmış ve özellikler üzerine iyileştirmeler yapılmış. Bu da daha kararlı ve hızlı bir kullanım anlamına geliyor.

Office 365’i dün yayınlayan Microsoft, SP1 içine de yeni servisini destekleyecek özellikler eklemiş. Word, Excel, PowerPoint ve OneNote yazılımlarının online versiyonları eklenmiş. Ayrıca Office 365 için Google Chrome desteği de Service Pack 1’de yer alıyor.

Office 2010 SP1’i bu link üzerinden indirebilirsiniz. Hem 32 hem de 64 bit Windows kullanıcıları bu güncellemeyi yükleyebilir.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 609
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.