Panasonic Lumix Telefon Oldu

Evet yanlış duymadınız Panasonic Lumix markasını sadece fotoğraf makinelerinde değil bundan sonra üreteceği bazı telefon modellerinde de kullanacak. Panasonic’in Lumix kamera telefonuna ilk örnek ise gün içerisinde Japonya’da tanıtıldı. İlk Lumix telefon adından da belli olduğu gibi fotoğraf özellikleriyle öne çıkıyor. 13,2 mega piksellik otomatik fokusa sahip dijital kameraya sahip olan telefon optik görüntü dengeleme özelliğine de sahip.


27 mm wide-angel lense sahip olan cihaz 1080p video kayıt özelliğine de sahip. 3,3 inç genişliğinde dokunmatik ekrana sahip olan ürünün Wi-Fi özelliği bulunuyor. Kablosuz bağlantı aktarımı sayesinde çektiğiniz fotoğrafları herhangi bir PC’ye kolaylıkla aktarabiliyorsunuz.


Panasonic bu telefonu tasarlarken sadece fotoğraf özelliklerini üstün tutmamış. Firma kendi geliştirdiği teknolojileri de bu telefon üzerinde kullanmış. Bu teknolojilerden bir tanesi eco-mode. Bu özellik sayesinde telefonun bataryası azaldığında yaklaşık yüzde 6 pil tasarrufu sağlanıyor.

Panasonic Lumix telefon yakın zaman içerisinde Avrupa ve Amerika pazarında da boy gösterecek. Bu kamera telefonun siyah, beyaz ve magenta olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor. Panasonic’in kullanıcılara sunduğu bu ürün mobil fotoğraf dünyasında yaratıcılığın önünü açıyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 853
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.