Philips’ten Yıkanabilir Kulaklık

Mp3 oynatıcıların popüler olmasıyla birlikte kulaklık pazarı da hızlı bir biçimde büyüdü. Artık neredeyse herkes cep telefonu ya da mp3 oynatıcısı üzerinden kulaklık ile müzik dinliyor. Ancak kulaklık kullanımında sık karşılaşılan problemler kablonun temassız yaratması ya da kulaklığın ıslanması oluyor. Son dönemde üreticiler bu problemlerin de çözümünü bulmayı başardı. Bunlardan biri de Philips.

Philips’in spor tutkunlarına özel ürettiği SHQ 3000 sportif kulak içi kulaklıklar,kolayca takılır,ter geçirmez ve suya dayanıklı malzemesi sayesinde istenildiğinde yıkanabilir.

Philips SHQ 3000 kulaklık,yumuşak silikon kapakları,hafif tasarımı ve döner kancaları sayesinde kulağınızda saatlerce kaymadan durur. İçerdiği anti bakteriyel özelliği ile mikrop barındırmayan ve suya dayanıklı malzemesi sayesinde istenildiğinde yıkanabilen SHQ 3000 kulaklıklar özellikle hareketli kullanımlar için idealdir. Kablonun sabitlenmesi sağlayan kablo klipsi ve konforlu kullanım için hafif tasarımı spor esnasında size özgürlük sağlar. Basları artıran stereo ses sistemi ve dışarıdan gelen sesleri minimize ederek müzik keyfinizi artıran ses yalıtımı özelliğiyle spor zevkinizi artırmayı başarıyor.

Her kulağa uyum sağlayan ultra yumuşak 3 farklı boy silikon kapak seçeneği ve 1,2 m ideal kablo uzunluğu ile sporda,evde ya da işyerinde müziğe her an ulaşmanızı sağlar. Teknik özelliklere baktığımızda ise maksimum 20mW güç, 16 ohm empedans, 15- 22000 hz frekans aralığı ve 102 db hassasiyet görüyoruz.

Philips SHQ 3000 kulaklığın Türkiye fiyatı 69.9 TL.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1105
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.