Samsung’dan LED TV Keyfi

Samsung yeni nesil LED TV'leri, müşterilerin teknolojik ve estetik beklentilerini karşılamasının yanı sıra, çevre dostu özellikleri ve fiyatları ile pazarda önemli bir alternatif oluşturuyor.

Samsung'un yeni LED (6 serisi) serisi, geleneksel CCFL (Soğuk Katot Floresan Lambalar) yerine aydınlatma kaynağı olarak LED teknolojisini kullanıyor. Son yılların ezberini bozan bu teknolojik değişim, güç kaynağı ve alıcı da dahil olmak üzere TV'leri incecik bir gövdeye sığdırmaya başardı.

Samsung LED 6 serisi bu yüzden 2.99 cm inceliğe ulaşabiliyor. Full HD 1080p çözünürlük desteği sunan bu ürün, parlak ve canlı renklerin arasında keskinliğini koruması ile ilgi çekiyor. Bu da ortaya çıkan görüntü kalitesinin, gerçek yaşamın doğal güzelliği ile boy ölçüşebilecek duruma getiriyor.

 

 Samsung'un Wide Color Enhancer Pro teknolojisi, izleyicilerin daha geniş ve zengin bir renk paletinin keyfini sürmelerine olanak sağlıyor. Ultra Clear Panel en parlak ortamlarda ve yetersiz ışıkta bile, her bir detayı koruyarak mükemmel görüntü sağlıyor.  

 

6 Serisi ayrıca kristal tasarım çerçevesi ve 178 derecelik izleme açısı ile de dikkatleri çekiyor. Enerji tüketimini önemli ölçüde düşürerek, katı kuralları olan Energy Star v3.0 kılavuzuna uyumlu şekilde tasarlanan 6 Serisi, benzer ebatlardaki geleneksel LCD TV'lere oranla yüzde 40 daha az enerji tüketiyor. 6 Serisi Samsung LED TV'ler pürüzsüz ve doğal görüntüler sunmaya devam ederken, arka aydınlatmayı ve görüntü kalitesini optimize edecek şekilde geliştirilmiş enerji tasarrufu moduyla da çevre dostu izleyicilerin kalbini çalmaya hazırlanıyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 484
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.