Samsung’la Su Üzerinde Yürüyün

Samsung ve National Geographic Channel işbirliğiyle gerçekleştirilen su üzerinde yürüme etkinliğinin ilki İstanbul Optimum Outlet’te yapıldı. Sunuculuğunu  Ali Tınaz ve Gökhan Palan’ın yaptığı etkinlikte, alışveriş merkezinin girişinde kurulan havuz, ziyaretçilerin ilgisini çekti.

National Geographic Channel Türkiye ekibi Samsung, bilimi ve teknolojiyi bir araya getiren, aynı zamanda oldukça eğlenceli bir iş birliğine imza attı. Bu etkinlikte katılımcılar bugüne kadar imkansız olduğu düşünülen su üzerinde yürüme şansı yakalıyorlar. Suyun içerisine belli bir miktarda nişasta karıştırıldığında su hem sıvı hem katı formu bir arada gösterebiliyor. Suyun üzerinde durduğunuzda batıyorsunuz, ıslanıyorsunuz ve yüzebiliyorsunuz ancak belli bir hızla suyun üzerinden geçtiğinizde su katı formunu alıyor ve su üzerinde yürüyebiliyor ya da koşabiliyorsunuz. National Geographic Channel “Live Curious” sloganıyla insanları merakla yaşamaya, araştırmaya, deneyimlemeye, öğrenmeye ve böylelikle daha fazla bilmeye yönlendirmeyi amaçlıyor.

Samsung 2view fotoğraf makineleri ile asla unutmak istemeyeceğiniz bu anı ölümsüzleştirebiliyor ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardan bu eğlenceli görüntülerinizi arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Daha önce yapıldığı ülkelerde büyük ilgi ile karşılanan bu etkinligin bir parçası olmak ve su üzerinde yürümek isteyenler,  28 – 29 Mayıs tarihlerinde 14:00 ve 18:00 saatleri arasında İstanbul Optimum Outlet’te, bu sıra dışı denyimi yaşayabilirler

Kaynak:
Tarih:
Hit: 654
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.