Skype 5.5 Beta Windows İçin Kullanıma Hazır

2011 yılının başlarında Skype kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaptı. Mesajlaşma yazılımının içine Facebook uygulamasını entegre eden Skype bu sayede Facebook’taki arkadaşlarınıza Skype üzerinden erişebilme imkanı sunmuştu. Bu yeni özellik Skype kullanıcıları tarafından çok beğenilmiş olacak ki firma rotasını bu yönde devam ettiriyor. Bugün itibariyle Skype’ın 5,5 Betasürümü Windows kullanıcıları için kullanıma sunuldu.

Skype’ın yeni versiyonu içerisinde herhangi bir tarayıcı arabirimi yer almıyor. Bu sayede internet üzerinde gezinti yapamıyorsunuz. Fakat Facebook arkadaşlarınızla kolaylıkla mesajlaşabiliyorsunuz. Bunu daha da kolaylaştırmak için Skype yeni sürümü içeresinde Facebook penceresi yer alıyor. Bu pencere içerisinde Facebook arkadaşlarınızı görebiliyorsunuz.

Skype’nin 5.5 Beta sürümü sayesinde sırf Facebook arkadaşlarınızla mesajlaşmıyorsunuz. Facebook beğen butonunu kullanabiliyor veya yazılanlara yorum yapabiliyorsunuz. Bu arada Facebook yeniliklerinin dışında Skype arama kontrol barına grafik ikonlar da eklenmiş durumda. Eğer Skype’ın 5.5 Beta sürümünü indirmek istiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Skype’ın 5.5 final sürümünün önümüzdeki ay içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulacağı bekleniyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 502
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.