Sony Alpha A77 ve A65’in Görüntüleri İnternete Sızdı

İnternet üzerinden yayılan haberlerin milyonlarca insana ulaştığı gerçeğini bilenler internetin gücünü kullanmak istiyor. Sony’nin içerisinden mi sızdırıldı bilinmez gün içerisinde firmanın yeni çıkaracağı DSLR fotoğraf makineleri Alpha A77 ve A65’in ilk görüntüleri internette yayınlandı.

Bu iki yeni fotoğraf makinesinden Alpha A77 modeli magnezyum malzemeden üretilmiş gövdeye sahip ve 24 mega piksel sensörü üzerinde barındıracak.  Yeni çift Bionz işlemciye sahip olacak Alpha A77 ile 10 fps  full HD videolar çekebileceksiniz. A77’nin depolama özellikleri de oldukça gelişmiş olacak. Fotoğraf makinesinin CompactFlash, SD ve Memory Stick bellek kartlarına destek sunması bekleniyor.


Sony Alpha A65 ise eski A55 modelinin yükseltilmiş versiyonu olacak. Bilgileri sızdıran SonyAlphaRumors.com’un verdiği bilgilere göre Alpha A65 ile A77’nin özellikleri çok farklı olmayacak. Magnezyum malzemeden üretilmiş aynı tip kasayı kullanacakA65 ile A77’nin LCD ekranlarıda aynı olacak. Sony’nin yeni fotoğraf makineleri hakkında çıkan bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 590
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.